66,7 тис. дол. США за оренду землі: викрито депутата міськради (ФОТО)

НАБУ і САП спільно з СБУ викрили депутата Миргородської міської ради, члена земельної комісії, на одержанні неправомірної вигоди у сумі 66,7 тис. дол. США за владнання земельного питання.

За даними слідства, посадовець висловив прохання місцевому фермеру, який хотів продовжити строк дії оренди земельних ділянок та орендувати нові, надати неправомірну вигоду у сумі 66,7 тис. доларів США. За це він обіцяв особисто проголосувати за прийняття «потрібного» рішення на земельній комісії та сесії міської ради, а також забезпечити достатню кількість голосів за прийняття такого рішення.

Депутата викрили на «гарячому» у момент передачі грошових коштів та затримали згідно зі ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. 

Кваліфікація: ч. 4 ст. 368 КК України.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.