Корисні матеріали

Шлях НАБУ: від ідеї до драйвера антикорупційної реформи

Національне антикорупційне бюро стало символом успіху. Однак, мало хто знає, в яких умовах і якими зусиллями його досягали. Ми зібрали в одну книгу історію про те, як створити «з нуля» ефективний і прозорий правоохоронний орган, що необхідно аби створити команду мрії, як справлятися із викликами корумпованої системи, до чого тут міжнародні партнери та що саме допомагає лишатися флагманом антикорупційної реформи.

Читати далі

Антикорупційна абетка

Антикорупційна реформа, превенція та розслідування корупційних злочинів — актуальні для України теми. Однак, не всі розуміють складні юридичні терміни, що звучать в новинах чи з’являються на шпальтах видань. Вміло їх застосувати допоможе антикорупційна абетка, в якій зібрано 70 юридичних термінів!

Читати далі

100 сторінок про НАБУ: історія, законодавче підґрунтя та основні досягнення

Відкритий офіс оновив двомовну брошуру про особливості діяльності Національного антикорупційне бюро України. У виданні висвітлені ключові аспекти роботи та організаційні процеси Національного бюро, інформація про підслідність Бюро, резонансні розслідування та багато іншого. Усі розділи супроводжуються англомовним перекладом та авторськими ілюстраціями.

Читати далі

Брошура «ДумкоФест»

Говори та дій сміливіше — гасло ДумкоFest. І ми, дійсно, почули чимало корисних ідей та думок, які варто поширити. У е-брошурі ми зібрали найцікавіше з ДумкоФесту 2019: тренди, історії, лайфхаки. Тут ви 100% знайдете для себе щось нове та надихнетесь на конкретні дії! Хочете більше? Ви завжди можете переглянути відео з фестивальних дискусій.

Читати далі

Брошура «ДумкоФест.Антикорупція»

«ДумкоFest.Антикорупція» став першим відкритим майданчиком, де кожен може висловити власну думку, поглибити свої знання та критично оцінити перебіг антикорупційної реформи в Україні. 

Читати далі

Брошура про діяльність НАБУ

Історія створення, особливості діяльності, підслідність, ключові розслідування Бюро та можливості для кожного долучитися до роботи НАБУ. Все це ви зможете знайти під обкладинкою нашої нової брошури.

Читати далі

The A-B-C of NABU

In this brochure you can find all you need to know about the National Anti-Corruption Bureau of Ukraine: history and uniqueness, competence and structure, schemes of the most resonance cases and tips on how you can help the Bureau.

Читати далі