Керівництво

Кривонос Семен Юрійович

Директор Національного антикорупційного бюро

Кривонос Семен Юрійович, народився 16 січня 1983 р. у Маріуполі.

У 2000 році закінчив загальноосвітню школу I-IIІ ступенів №11 м. Кременчук Полтавської області. У 2005 році закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія». У 2007 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління. У 2010 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію спеціаліста права.

Читати далі

Углава Гізо Трістанович

Перший заступник Директора Національного антикорупційного бюро

Углава Гізо Трістанович, народився 18 листопада 1975, в м. Кутаїсі, Грузія.

З 2015 року є громадянином України. У 1992 р. закінчив середню загальноосвітню школу. У тому ж році вступив на юридичний факультет Тбіліського Державного університету імені Іване Джавахішвілі, який закінчив у 1998 р., за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація - юрист.

Читати далі

Варварська Тетяна Володимирівна

Заступник Директора Національного антикорупційного бюро України

Варварська Тетяна Володимирівна народилась 20 січня 1976 року в селі Іванівцях Барського району Вінницької області.

У 1994 році закінчила Чернігівський юридичний технікум за спеціальністю «Бюджетний облік для системи соціального забезпечення» та здобула кваліфікацію бухгалтер-фінансист. У 2003 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію  економіст-фінансист.

Читати далі

Лисенко Поліна Олександрівна

Заступник Директора Національного антикорупційного бюро
Лисенко Поліна Олександрівна народилася 20 лютого 1993 року в місті Києві. У 2015 році закінчила магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кандидат юридичних наук.
Читати далі

Гюльмагомедов Денис Олександрович

Заступник Директора Національного бюро з питань цифрового розвитку та цифрових трансформацій
З 2015 по 2016 працював детективом у Національному антикорупційному бюро України. З 2016 по жовтень 2023 працював старшим детективом – керівником відділу детективів у Національному антикорупційному бюро України.
Читати далі