Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу
1 Головний спеціаліст відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем (Управління проектами, супровід та підтримка програмних продуктів)
07.08 - 16.08
Повторний конкурс
2 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор мережі, інтернет вузла, веб-сайту)
07.08 - 16.08
Повторний конкурс
3 Головний спеціаліст відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем (Забезпечення якості, збору даних, управління даними)
07.08 - 16.08
Повторний конкурс
4 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор баз даних, резервування, data warehouse)
07.08 - 16.08
Повторний конкурс
5 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор баз даних, резервування, SAN)
07.08 - 16.08
Повторний конкурс
6 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор мережі, Active Directory, каналів зв'язку)
07.08 - 16.08
Повторний конкурс
7 Головний спеціаліст відділу підтримки користувачів Національного антикорупційного бюро України (Технічна підтримка користувачів, налаштування АТС)
07.08 - 16.08
Визначено переможця
8 Начальник відділу підтримки користувачів Національного антикорупційного бюро України
07.08 - 16.08
Визначено переможця
9 Начальник відділу детективів кримінальної лабораторії
03.08 - 20.08
Повторний конкурс
10 Начальник управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення
03.08 - 12.08
Повторний конкурс
11 Начальник інженерного відділу Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
12 Начальник відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень у сфері державного управління
03.08 - 20.08
Визначено переможця
13 Начальник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління(з оперативно технічних заходів)
03.08 - 12.08
Визначено переможця
14 Старший детектив відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації(4 детективи)
03.08 - 20.08
Повторний конкурс
15 Детектив відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки (2 детектива)
03.08 - 20.08
Визначено переможця
16 Заступник начальника оперативно-технічного управління (з оперативно-технічних заходів)
03.08 - 12.08
Визначено переможця
17 Начальник відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення
03.08 - 20.08
Визначено переможця
18 Заступник начальника Управління аналітики та обробки інформації
03.08 - 20.08
Визначено переможця
19 Заступник начальника відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
20 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (Молодший аналітик забезпечення якості)
03.08 - 20.08
Повторний конкурс
21 Начальник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Повторний конкурс
22 Начальник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
23 Детектив відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень у сфері державного управління(2 детектива)
03.08 - 20.08
Визначено переможця
24 Старший детектив відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки інформації (4 детектива)
03.08 - 20.08
Визначено переможця
25 Заступник начальника інженерного відділу Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Повторний конкурс
26 Заступник начальника відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
27 Заступник начальника відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Повторний конкурс
28 Старший детектив відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень у сфері державного управління Управління аналітики та обробки інформації (8 детективів)
03.08 - 20.08
Визначено переможця
29 Начальник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
30 Заступник начальника відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
31 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (Старший аналітик забезпечення якості відділу якості)
03.08 - 20.08
Повторний конкурс
32 Заступник начальника оперативно-технічного управління (з оперативного документування)
03.08 - 12.08
Визначено переможця
33 Начальник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
34 Начальник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління
03.08 - 12.08
Визначено переможця
35 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (Старший аналітик оцінки якості)
03.08 - 20.08
Повторний конкурс
36 Заступник начальника відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності
27.07 - 05.08
Визначено переможця
37 Заступник начальника фінансового відділу
27.07 - 05.08
Визначено переможця
38 Начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ
27.07 - 05.08
Повторний конкурс
39 Начальник Другого відділу Управління спеціальних операцій
27.07 - 05.08
Визначено переможця
40 Керівник Оперативно-технічного управління
27.07 - 05.08
Визначено переможця
41 Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу
27.07 - 05.08
Визначено переможця
42 Заступник начальника відділу спеціальної професійної підготовки
27.07 - 05.08
Повторний конкурс
43 Заступник начальника Другого відділу Управління спеціальних операцій
27.07 - 05.08
Повторний конкурс
44 Керівник Підрозділу детективів
13.07 - 24.07
Повторний конкурс
45 Заступник начальника відділу матеріально-технічного забезпечення
07.07 - 16.07
Визначено переможця
46 Заступник начальника відділу забезпечення роботи Директора бюро
07.07 - 16.07
Визначено переможця
47 Заступник начальника відділу документообігу
26.05 - 04.06
Визначено переможця
48 Заступник Начальника режимно-секретного відділу
26.05 - 04.06
Визначено переможця
49 Заступник начальника відділу по роботі з персоналом
26.05 - 04.06
Визначено переможця
50 Керівник Управління внутрішнього контролю
26.05 - 04.06
Визначено переможця