Збереження незалежності — найбільше досягнення та виклик для антикорупційної інфраструктури – Семен Кривонос

Збереження незалежності ВАКС, збільшення кількості його суддів, цілісне та системне посилення антикорупційної системи України. Цих тем торкнувся Директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос під час заходу «4 роки ВАКС: Досягнення і виклики», присвяченому річниці створення Вищого антикорупційного суду України.

«Робота Вищого антикорупційного суду стає фундаментом відновлення довіри до судів. Це надзвичайно важливо для України. Справедливий суд – це базова потреба демократичної держави. ВАКС власним прикладом показує, що суди в Україні можуть працювати справедливо та неупереджено, - сказав Семен Кривонос.

Він додав, що важливою є і злагоджена та цілісна робота усіх антикорупційних органів: «Наголошую на виключній підслідності НАБУ і САП справ по топ корупції, адже це є фундаментом антикорупційної інфраструктури нашої країни».

У межах зустрічі також обговорювались питання взаємодії антикорупційних органів з ВАКС, підсудність справ ВАКС, санкційна політика та антикорупційне правосуддя.

«Збереження незалежності – це найбільше досягнення та виклик для антикорупційної інфраструктури», - резюмував директор НАБУ.