Розслідування стосовно депутата Миргородської міськради завершено

НАБУ і САП завершили розслідування у справі стосовно депутата Миргородської міської ради, члена земельної комісії, викритого на одержанні неправомірної вигоди у сумі 66,7 тис. дол. США за владнання земельного питання.

За даними слідства, посадовець висловив прохання місцевому фермеру, який хотів продовжити строк дії оренди земельних ділянок та орендувати нові, надати неправомірну вигоду у сумі 66,7 тис. доларів США. За це він обіцяв особисто проголосувати за прийняття «потрібного» рішення на земельній комісії та сесії міської ради, а також забезпечити достатню кількість голосів за прийняття такого рішення.

29 листопада 2023 року НАБУ і САП спільно з СБУ затримали депутата «на гарячому» у момент передачі грошових коштів. Наступного дня йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.