Розпорядження від 23 січня 2024 року № 4-Р

Розпорядження від 23 січня 2024 року № 4-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 січня 2024 року № 4-Р оголошено конкурс на зайняття вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  
Заступник начальника відділу підтримки користувачів ІТ Управління інформаційних технологій Заступник начальника відділу підтримки користувачів ІТ Управління інформаційних технологій

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Кандидати тимчасово можуть не подавати копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою) до моменту врегулювання проблемних питань із його отриманням, однак не пізніше наступного дня після розміщення на офіційному вебсайті Національного бюро інформації про включення кандидатів до переліку осіб, стосовно яких розпочато перевірку особистих, ділових та моральних якостей.

Електронна заява для участі у конкурсі, підписана з використанням кваліфікованого електронного підпису, разом із сканованими копіями необхідних документів надсилаються на офіційну електронну адресу Національного бюро document@nabu.gov.ua протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246–31–22

E-mail: commission1@nabu.gov.ua

 

Файли

  1. profil_zastupnik_nachalnika_viddilu_it.docx