Розпорядження від 22 травня 2023 року N 24-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про продовження строку прийому документів на конкурс для призначення на посаду в Національному антикорупційному бюро України

Розпорядженням тимчасово виконуючого повноваження Директора Національного антикорупційного бюро України від 22 травня 2023 року № 24-Р продовжено строк прийому документів на зайняття вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро)

з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  
Завідувач сектору з продакшн відділу по роботі зі ЗМІ Управління комунікацій та зовнішніх зв’язків профіль

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) до 30 травня 2023 року включно (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація: (044) 246–30–03

E-mail: commission2@nabu.gov.ua

Файли

  1. profil_zaviduvach_sektoru_z_prodakshn_2.docx