Розпорядження від 15 червня 2023 року № 26-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 15 червня 2023 року № 26-Р оголошено конкурс на зайняття вакантних посад в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  

Головний спеціаліст сектору пресслужби відділу по роботі зі ЗМІ Управління комунікацій та зовнішніх зв'язків

Профіль головний спеціаліст сектору пресслужби

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Кандидати, які подали документи на посаду головного спеціаліста відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Управління зовнішніх комунікацій відповідно до розпорядження Національного бюро від 14.03.2023 № 9-Р, яке було скасоване наказом Національного бюро від 05.05.2023 № 67 "Про припинення конкурсного відбору для призначення на посаду у Національному антикорупційному бюро України", можуть подати до конкурсної комісії лише заяву про участь у конкурсі без додаткових документів.

Контактна інформація:

(044) 246–30–03

E-mail: commission2@nabu.gov.ua

Файли

  1. profil_gol_spetc_sektoru_pressluzhbi.doc