Заволодіння коштами ДП «Держінформ’юст»: нові підозри

Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили трьом особам про підозру у заволодінні понад 7,7 млн грн ДП «Держінформ’юст» - на додаток до раніше підозрюваного у вчиненні цього ж злочину колишнього генерального директора ДП. Серед нових підозрюваних – два заступники екскерівника ДП «Держінформ’юст», а також керівник приватної компанії. Їх дії кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК України.

За даними слідства, впродовж січня 2014 року – лютого 2015 року підозрювані сприяли екскерівнику «Держінформ’юсту» укласти договори на постачання програмного забезпечення для відеоконференцзв’язку TrueConf територіальним органам юстиції і виконавчим службам. Фактично ж компанії, з якими уклали договори, послуги не надавали, а потреби в продукції на той момент взагалі не існувало. Внаслідок таких дій інтересам держави в особі «Держінформ’юст» завдано понад 7,7 млн грн збитків.

ВАКС обрав підозрюваним запобіжні заходи підозрюваним у вигляді застав у розмірі 744 тис. грн.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.