Нова Рада громконтролю при НАБУ обрала керівний склад та делегувала представників до відповідних комісій

Новообрана Рада громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (далі – РГК) обрала свій керівний склад та делегувала представників до конкурсних та дисциплінарної комісій Бюро. Так, під час установчого засідання 10 червня головою РГК було обрано Олексія Гриценка, представника ВО «Автомайдан», секретарем – Євгена Черняка з ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

До складу першої конкурсної комісії НАБУ, яка обиратиме детективів, входитимуть Олексій Гриценко, Євген Грушовець та Роман Бочкала. У складі другої конкурсної комісії працюватимуть Алла Юрченко, Ігор Бондарчук, Дмитро Золотих, у третій конкурсній комісії – Сергій Гребенюк, Назар Первак та Ігор Василів.

У складі дисциплінарної комісії Бюро Раду громадського контролю представлятимуть Роман Маселко і Володимир Рисенко.

Вітаючи новий склад РКГ, директор НАБУ Артем Ситник зазначив, що сподівається на таку ж конструктивну і плідну співпрацю, як і з попереднім складом Ради.

«Протягом року разом з РГК ми здійснили колосальну роботу: протестували понад 20 тисяч осіб, провели більше 4 тисяч співбесід, обрали близько 500 переможців відкритих конкурсів. Рада громадського контролю, справді, взяла на себе частину відповідальності за формування Бюро. Це дало нам змогу отримати вагомий кредит довіри суспільства та у стислі строки розпочати роботу. Сподіваюся, що і протягом наступного року ми працюватимемо ефективно, РГК буде незалежною силою, яка висловлюватиме свою точку зору на проблемні питання, і ми разом прийматимемо об’єктивні рішення», – наголосив А.Ситник.

За його словами, передусім, новій РКГ належить долучитися до завершення формування штату НАБУ. 

«За вашою участю ми проведемо третю хвилю конкурсу на посади детективів», – підкреслив директор Бюро.

Чергове зібрання Ради громадського контролю має відбутися за місяць.