НАБУ та СБУ викрили низку російських агентів

Національне бюро спільно з СБУ викрили осіб, які проводили підривну діяльність проти України на території Києва за завданням представників російської федерації. 

 

Аналітики та детективи Бюро допомогли ідентифікувати учасників ворожої агентури, встановити місця їх проживання, провести огляди вилученої в них техніки. Під час огляду була виявлена інформація, що стала доказовою базою в межах кримінального провадження. До складу злочинної групи  входили учасники однієї з проросійських громадських організацій. Вони збирали дані про переміщення техніки ЗСУ та місця дислокацій ТРО.

 

Нагадаємо, що попри воєнний стан, НАБУ та САП продовжують свою діяльність, пов’язану з притягненням винних до кримінальної відповідальності. Зараз не йдеться про активні слідчі дії, однак, є інші складові кримінального процесу, безперервність якого забезпечують співробітники НАБУ.

 

Також НАБУ розпочало фіксацію показань очевидців та свідків злочинів рф у Луганській та Донецькій областях. Якщо ви маєте такі відомості і готові до спілкування, напишіть або зателефонуйте нам за телефоном +38 097 072 42 76 (доступний у месенджерах WhatsApp, Telegram, Signal).

 

Інформацію про факти воєнної агресії росії в Україні можна також залишити на сайті warcrimes.gov.ua через заповнення відповідної форми. Це — головна платформа збору доказів злочинів рф.