НАБУ активно допомагає у війні з російськими окупантами

З самого початку повномасштабної збройної агресії росії проти України НАБУ бере активну участь у наданні відсічі окупанту. Так, у березні 2022 року детективи Бюро, які входять до складу зведеного оперативно-бойового загону, виконали значний обсяг завдань аби допомогти, а іноді і врятувати життя українських військових.

 

Використовуючи оперативну інформацію, детективи НАБУ здобули дані щодо місцезнаходження і пересування ворожої техніки та сил противника. На підставі цієї інформації  Збройним Силам України вдалося знищити колони окупаційних військ.

 

Не припинялися і слідчо-розшукові дії. Впродовж місяця детективи НАБУ опитали понад 40 тис. осіб. З них більш ніж 1,5 тис. поглиблено перевірили на предмет колаборації та пособництва ворогу з встановленням мережі контактів, повної біографії, відібранням письмових пояснень, проведенням оглядів приміщень та транспортних засобів.

 

За результатом таких перевірок, понад 50 осіб затримали та передали СБУ.

 

За фактами здобутої інформації, детективи Національного бюро зареєстрували понад 10 кримінальних проваджень та підготували 6 повідомлень про підозру.

 

Нагадаємо, що НАБУ розпочало фіксацію показань очевидців та свідків злочинів рф у Луганській та Донецькій областях. Якщо ви маєте такі відомості і готові до спілкування, напишіть або зателефонуйте нам за телефоном +38 097 072 42 76 (доступний у месенджерах WhatsApp, Telegram, Signal).

 

Інформацію про факти воєнної агресії росії в Україні можна також залишити на сайті warcrimes.gov.ua через заповнення відповідної форми.

 

Це — головна платформа збору доказів злочинів рф.