Антикорупційний табір зібрав найкращих студентів, які прагнуть боротися з корупцією

Об’єднання молоді заради спільної боротьби з корупцією та поширення антикорупційних знань стало основною метою зустрічі 24 студентів в м. Києві, які 21-22 квітня 2018 року стали учасниками Всеукраїнського молодіжного табору «Студенти проти корупції», організованого Національним антикорупційним бюро України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).

«Ми щиро радіємо, що серед сотні анкет нам вдалося відібрати надзвичайно амбітних та перспективних майбутніх лідерів. Ми вражені їхньою енергією, соціальною активністю та позицією, адже вони вже сьогодні творять зміни», – зазначила заступник керівника Управління зовнішніх комунікацій – прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

Під час Табору учасники прослухали лекцію про антикорупційну реформу та Цілі сталого розвитку від експертів Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» ПРООН, дізналися про успішні кейси виявлення корупції в університетах від Антона Марчука, члена ГО Реанімаційний Пакет Реформ, та подискутували як комунікація допомагає залучати людей із представницею ГО «Дивовижні». Також під час заходу Детективи НАБУ провели мастер-клас щодо поведінки викривачів корупції для вдалого документування вчинення злочину, що викликав жваві обговорення серед студентів.

«Протягом двох днів ми отримували знання та можливості для боротьби з корупцією, а тепер зобов’язані розповсюджувати їх серед наших друзів, в університетах та містах. Адже корупція – це те, що впливає на кожного вже сьогодні, і лише разом ми можемо впливати на неї», - розповів учасник Табору Олександр.

В ході проведення Табору студенти презентували власні антикорупційні проекти, виступали з мотиваційними промова, за результатами яких найкращі оратори були запрошені стати модераторами Першого антикорупційного фестивалю думок, що відбудеться в вересні в Україні.

Табір став завершальним заходом у ході інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», яку протягом року проводило НАБУ та ПРООН, охопивши 4000 студентів у 23 університетах України. 


Більше фото: за посиланням.