15,6 млн грн збитків одеському аеропорту: підозрюється керівниця

НАБУ і САП повідомили в.о. генерального директора КП «Міжнародний аеропорт Одеса» про підозру у завданні підприємству мільйонних збитків. 

За даними слідства, посадовиця умисно не подала до Державіаслужби заявку на сертифікацію аеродрому, яка дозволяла підприємству з 2003 року отримувати прибуток від авіакомпаній (зліт, посадка та стоянка літаків).

Крім того, замість захисту інтересів комунального підприємства підозрювана сприяла тому, щоб статус експлуатанта аеропорту отримала приватна компанія.

У результаті в грудні 2020 року КП втратило цей статус, а вказана компанія стала новим експлуатантом аеропорту та почала заробляти на наданні авіакомпаніям відповідних послуг.

Через такі дії територіальній громаді м. Одеси завдано збитків на понад 15,6 млн грн.

Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

According to Article 62 of the Constitution of Ukraine, a person is considered not-guilty in the commission of a crime and cannot be subject to criminal punishment until he or she is found guilty by court.